Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Останні новини
Презентація досвідів закладів освіти Запорізької області – учасників колективного стенда «Освіта Запорізького краю»

24-25 жовтня 2024 р. в межах ХVІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулася презентація досвідів закладів освіти Запорізької області – учасників колективного стенда «Освіта Запорізького краю». Організатор: обласний науково-методичний центр КЗ «ЗОІППО» ЗОР, модератор заходів: Юлія Опанасенко, методистка ОНМЦ.

Учасники заходу ознайомилися з досвідом упровадження інноваційних технологій щодо формування національної та громадянської ідентичності здобувачів освіти в закладах освіти Запорізької області. Запорізьким академічним ліцеєм №23 Запорізької міської ради Запорізької області було презентовано досвід з теми «Удосконалення безпечного освітнього середовища Запорізького академічного ліцею №23 в умовах правового режиму воєнного стану».

У заходах взяли участь педагогічні, науково-педагогічні працівники із різних регіонів України, зокрема Запорізької, Одеської, Миколаївської, Київської, Хмельницької областей. Учасники висловили щиро подяку за цікаві, змістовні досвіди та отримані рекомендації.

Детальніше

Психологічна реінтеграція та посттравматичне зростання учасників освітнього процесу: в пошуках дієвих практик

25 жовтня 2024 р. згідно з планом заходів з реалізації ІІ формувального етапу інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» 50 педагогів пілотних закладів Запорізької області стали учасниками вебінару «Психологічна реінтеграція та посттравматичне зростання учасників освітнього процесу: в пошуках дієвих практик».

Підготувала та провела захід Юлія Чемодурова, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР, к.психол.н., модератор Світлана Фокша, методист навчально-методичного центру, координаторка проєкту.

Детальний і добре структурований матеріал про закономірності та особливості переживання спільної травматичної реальності учасниками освітнього процесу, принцип травмо-інформованого підходу у навчанні, практики посттравматичного зростання стануть у пригоді педагогам різних освітніх галузей та керівникам пілотних закладів освіти.

Детальніше на сайті «Запорізький регіон: пілотування НУШ у базовій школі»

Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримки інституцій

25 жовтня 2024 р. відбувся обласний семінар тренерів тренінгових кабінетів, створених за підтримки проєкту німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримки інституцій». Були підбиті підсумки восьмирічної діяльності в межах реалізації проєкту. За цей час тренінгові кабінети стали справжніми демократичними центрами, культурними осередками не тільки в школі, а і в громадах.

Нам є чим пишатися, оскільки наші досягнення знайшли відображення у наукових публікаціях:

  • стаття Ірини Мінакової «Профілактична робота серед учнівської молоді в режимі дистанційного навчання: з досвіду роботи» була надрукована у науковому журналі «Інноваційна педагогіка»;
  • в колективній монографії «Технології збереження, розвитку здоров’я учасників освітнього процесу» відображено досвід роботи тренерів;
  • в Антології практичного досвіду роботи педагогічних працівників закладів освіти Запорізької області в контексті реалізації концепції «Нова українська школа» №25, 2024 р., розміщено досвід «Система роботи тренінгових кабінетів Запорізької області».

Наприкінці заходу було запропоновано взяти участь у створенні колажу на пам’ять, який буде поєднувати нас і в наступні роки спільної роботи!

Дякуємо, що ми разом, дякуємо за сміливість працювати в такий нелегкий час!

Відеозапис

Фотоальбом

Курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти компенсуючого типу

З 7 по 23 жовтня 2024 р. відбулися дистанційні курси підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти компенсуючого типу Запорізької області, які успішно закінчили 17 педагогів.

Попри повітряні тривоги ми зустрілися на 7 вебінарах, виконали 2 інтерактивні вправи та 5 залікових робіт. Особливої поваги заслуговує креативність при виконанні залікової роботи «Родзинки педагогічної практики».

Дякуємо вам за сміливість навчатися!

Презентаційна вітальня

Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів

24 жовтня 2024 р. відбулася розширена нарада учасників освітнього інноваційного проєкту «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів» в Запорізькій області.

Захід проходив в очному форматі на базі Запорізького регіонального STEM-Hub КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР. На нараді:

  • Людмила Чернікова, науковий керівник інноваційного освітнього проєкту «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів», привітала та ознайомила учасників наради з планами подальшої роботи та співпраці.
  • Дмитро Фролов, доцент кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних наук та обласний координатор STEM-освіти у Запорізькій області, надав інформацію за результатами засідання координаційної ради з питань STEM-освіти м. Запоріжжя та вручив грамоти та Почесні нагороди «Лідер інновацій в освіті: «Ми розвиваємо STEM» керівникам та представникам педагогічних колективів за високі досягнення в впровадженні SТEM-освіти в Запорізькому регіоні: Ірині Патрушевій, директору Запорізької гімназії № 89 ЗМР; Олені Мазаковій, заступниці директора Запорізького колегіуму «Елінт» ЗМР ЗО; Оксані Скривун, представнику Богданівського опорного закладу Чернігівської сільської Ради Бердянського району ЗО.
  • Альона Гаращенко, старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін, зробила для учасників наради презентацією проєкту «Школа з медіаграмотності для вчителів природничо-математичних дисциплін».
  • Олена Бєляєва, методист ОНМЦІО, доповіла про результати опитування серед педагогічних працівників закладів освіти Запорізької області щодо впровадження STEM-освіти.
  • Галина Шило, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук ЗНУ, проінформувала про співпрацю учасників проєкту на базі Національно-наукового центру штучного інтелекту при ЗНУ.

Бажаємо Всім учасникам заходу подальшої продуктивної співпраці, творчих задумів та натхнення в впровадженні STEM-освіти в Запорізькому регіоні!

Світлини

Освітня платформа курсів підвищення кваліфікації

Освітня платформа "Вебінарій"

Всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Освіта Запорізького краю

Нова Українська школа

Освітня платформа "Школа сучасних знань"

Вебплатформа підтримки конкурсів та олімпіад Запорізького регіону

Запорізький портал ЗапоВікі

Репозиторій освітніх цифрових ресурсів

Методичні рекомендації до нового навчального року

КУРСИ, СЕМІНАРИ, ТВОРЧІ ГРУПИ, МАЙСТЕР-КЛАСИ...

Інноваційний освітній проєкт

«Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів»

Будуємо разом якісну освіту!

НАВЧАТИСЯ З НАМИ ЯКІСНО, ЕФЕКТИВНО ТА ЦІКАВО!

Ми знаходимося за адресою

69035 М.ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ, 57-А
ТЕЛ. (061)222-25-84
E-MAIL: [email protected]
ЗУПИНКА ТРАНСПОРТУ “УНІВЕРМАГ УКРАЇНА”

Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної радидіє на підставі Ліцензії Міністерства освіти і науки України (Наказ МОН від 11.08.2017 № 172-л), яка є безстроковою відповідно до
Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
(ч.12 ст.13).

Our Visitor

023856
Users Today : 1
Users Yesterday : 12
Users Last 7 days : 52
Users Last 30 days : 165
Total Users : 23856
Views Today : 1
Views Last 30 days : 479
Total views : 45536